Stare de urgenta intr-un oras din sudul Statelor Unite, din cauza protestelor rasiste. O masina a intrat in multime - VIDEO

ProTV.md, 12 august 2017 21:35

UPDATE 21:00 O masina a intrat in plin intr-un grup de contra-manifestanti, in Charlottesville.

16:40
 Gundogan a marcat in minutul 14 al partidei de-aseara. Repriza secunda a fost mai spectaculoasa,
16:40
16:30
16:10
16:10
 Pe banner-ul fanilor echipei Rennes era   infatisat Darth Vader, personajul filmelor
16:10
16:10
16:10
 Detinatoarea Ligii Campionilor, Real Madrid, a dominat cap-coada partida cu echipa braziliana
15:40
 Potrivit politiei, totul s-a intamplat in aceasta dimineata la Straseni. Un taxi, condus de un
15:30
Acum 6 ore
15:10
14:10
 ”Ieşim duminică să tragem un semnal de alarmă faţă de asaltul împotriva justiţiei.
13:50
Acum 8 ore
12:31
 Întrebat de corespondentul ProTV Alexandra Tănăsescu ce a înţeles din ceremoniile
12:31
 CFR Cluj a primit gol dupa 6 partide consecutive in care adversarii nu au gasit plasa lui Arlauskis. Echipa